З 1 жовтня зросте мінімальна заробітна плата

Дата: 30.09.2022 15:04

Інформуємо, що з 01.10.2022 р. в Україні підвищуються соціальні стандарти (згідно статті 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік»). Це вплине і на права зареєстрованих безробітних.

Зокрема, мінімальна заробітна плата зросте у місячному розмірі до 6700 гривень. Тому розмір заробітної плати у вакансіях, а також при залученні до суспільно корисних робіт не може бути нижче ніж 6700 грн (за умови відпрацювання повного робочого часу).

При цьому максимальний розмір допомоги по безробіттю у період воєнного стану не змінюється і становить 9750 грн, тобто 150% мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01.01.2022 р.