Шановні жителі Кетрисанівської громади!

Дата: 14.10.2022 00:01

Фото без опису14 жовтня для України є символічною датою. У цей день ми відзначаємо відразу три свята - День захисників і захисниць України, Покрови Пресвятої Богородиці, яка вважалася покровителем українських воїнів у різні часи, та День українського козацтва.

Сьогодні доблесні українські військові стоять на захисті суверенітету України та боронять нас від російської навали. Вони є гідними спадкоємцями духовних цінностей та традицій наших славних предків козаків.

Тож прийміть найщиріші вітання з нагоди цих знакових для кожного українця свят!

Висловлюю сердечну подяку кожному, хто захищає Україну, проявляючи героїзм та звитягу. На вашій сміливості, відданості та небайдужості тримається надія всього нашого народу на мирне небо. Міцного вам здоров’я, добробуту та родинного затишку!

Ми пам’ятаємо кожного Героя, який поклав життя, захищаючи незалежність та суверенітет України. Знаємо, за що б’ємося і за що помирають найкращі сини та доньки України. Вічна пам’ять загиблим Героям та  низький уклін їхнім родинам!

Переможемо заради майбутнього, заради всіх, хто загинув за нашу свободу.

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою – Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук