Запрошуємо приєднатися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті»

Дата: 25.11.2022 18:00

26 листопада о 16:00 оголошується загальнонаціональна хвилина мовчання, присвячена вшануванню пам’яті жертв Голодомору.

Відразу після неї відбудеться акція «Запали свічку», яку підтримують на всій території Україні, а також в багатьох країнах світу. Взяти участь в ній дуже просто – свічку, що палає, треба встановити на підвіконні у себе вдома. Також у цей день жертв Голодомору згадують в українських церквах.

Запрошуємо мешканців Кетрисанівської громади долучитись до цього заходу пошани, збереження пам’яті та віри у майбутнє, запаливши свічки у своїх оселях. Звертаємось також із проханням до керівників підприємств, установ і організацій, незалежно від форми власності, забезпечити у цей день приспущення або вивішування із траурною стрічкою Державного прапора України.