Оголошення про відбір претендентів до складу Молодіжної ради при Кетрисанівській сільській раді

Дата: 18.01.2023 08:04

Увага! Увага! Увага!

Шукаємо молодих, активних, цілеспрямованих та талановитих в команду Молодіжної ради Кетрисанівської громади.

В тебе багато цікавих ідей, ти готовий працювати для розвитку нашої громади? Подавай заявку на членство у Молодіжній раді.

Молодіжна рада  - це стартова лінія. Місце, де можна реалізувати громадські ідеї, проєкти та себе самого.

Що треба зробити для вступу:

1. Заповни заяву на вступ до Молодіжної ради;

2. Склади біографічну довідку за встановленим зразком;

3. Прийди на збори та будь активним громадянином своєї громади, впливай на прийняття рішень та реалізуй свій потенціал.

Прийом заявок до 08 лютого 2023 року.

Документи необхідно подавати до ініціативної групи з персонального складу молодіжної ради Кетрисанівської територіальної громади. (м. Бобринець, вул. Незалежності, 80; каб.112, відділ культури,туризму, сім’ї, молоді та спорту Кетрисанівської сільської ради).

Контактна особа: Свердленко Дар’я Андріївна , тел. (098) 917-59-37.

До складу Молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років.  Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява за визначеною формою

Заява

Біографічна довідка

Згода на обробку персональних данних