20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2023 07:14

Шановні жителі громади!

20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні.

У цей день всі українці вшановують відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Ми завжди будемо в неоплатному боргу перед Героями, яких назвали Небесною Сотнею і які стали символом Революції Гідності. Адже ціною власного життя Герої Небесної Сотні довели, що наш український народ – нескорений, а дух його -незламний.

Такий же героїзм виявляють сьогодні українські воїни і добровольці, які захищають незалежність і територіальну цілісність нашої держави у війні з росією.

Тож нехай на Україні якнайскоріше настане довгоочікувана перемога, мир і злагода. Заради нашого майбутнього, заради пам’яті Героїв, які ніколи не вмирають.

З повагою, Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук