365 днів Незламності!

Дата: 23.02.2023 14:06

Фото без описуШановні жителі громади!

Рівно рік тому, 24 лютого 2022 року повномасштабним вторгненням російської армії розпочався новий етап російсько-української війни, яка тривала на сході України з 2014 року, після незаконного анексування Криму.

Цього дня, о п’ятій годині ранку росіяни почали бомбардувати Київ, окуповувати частини Запорізької, Сумської, Херсонської, Харківської областей.

Ми не вірили, що це станеться. Ми не вірили, що прийде війна.

Вже рік ми воюємо. Повномасштабне вторгнення російських військ принесло кровопролиття та перекреслило життя багатьох українців. Важкі випробування випали на долю нашого народу, але ми їх здолаємо.

Дякуючи професіоналізму наших воїнів, ми отримали багато блискавичних перемог та добрих звісток з фронту. Не обійшлося і без втрат. З 24 лютого 2022 року Кетрисанівська громада втратила 20 захисників. Ми пам’ятаємо кожного Героя, який поклав життя, захищаючи незалежність та суверенітет України.

Нас усіх об'єднує одне бажання — мир на нашій землі. І звісно, всі ми віримо і чекаємо на нашу перемогу!

Щиро дякую кожному з вас за віру, самовідданість і любов до України.

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! Смерть ворогам!

Разом переможемо!

З повагою, Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук