Вітаємо зі святом 8 Березня!

Дата: 08.03.2023 00:05

Дорогі наші жінки!

Сьогодні в Україні триває війна. Нам не до святкувань, і важко знайти підстави для веселого настрою. Та все ж таки, я хочу звернутися до всіх жінок зі словами привітання, бо усе найдорожче і прекрасне, що є у нашому житті – пов’язане з жінкою. Вона теплом, добром і ніжністю прикрашає наші дні, утверджує успіхи і  підтримує у тяжкі хвилини.

Любі жінки! Саме ви надихаєте нас на шляхетні вчинки, щодня даруєте нам любов, турботу, душевний спокій і затишок.

Особливе захоплення і безмежна вдячність захисницям України, які в лавах Збройних сил України боронять нас від агресора.

З початку збройного конфлікту багато жінок лікує поранених, допомагає переселенцям, займається волонтерством.

Шановні наші! Ви сильні, мужні, витривалі і водночас, добрі, милосердні, сердечні і такі рідні.

Переконаний, що труднощі та негаразди минуться і ніщо не буде затьмарювати вашої посмішки, а на ваших очах бринітимуть лише сльози радощів.

Низький вам уклін від усіх чоловіків, щирі побажання добра і найскорішого настання миру. Нехай Господь убереже вас і ваші родини від горя і втрат в ці тяжкі дні.

А ще, непохитної віри вам у нашу перемогу.

Зі святом!

Слава Україні!