З Днем українського добровольця!

Дата: 14.03.2023 07:24

14 березня ми відзначаємо День українського добровольця – свято справжніх патріотів, сильних, мужніх і сміливих, котрі свідомо стали на захист суверенітету нашої держави та її територіальної цілісності.

Українські добровольці є взірцем патріотизму та героїзму, самовідданості та відваги, вірності українському народові.

Саме вони першими відчули відповідальність і стали на захист держави у 2014 році, мужньо чинили опір ворогу, прийнявши на себе перший удар російського агресора.

Сьогодні більшість добровольців вже у формі української армії продовжують захищати рідний край від загарбників. Своєю самовідданою службою і героїчними вчинками доводять, що неможливо перемогти тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя.

Шановні добровольці! Ми схиляємо голови перед Вашим подвигом і самопожертвою. Висловлюємо щиру вдячність Вашим сім’ям, які проявляють не меншу мужність, чекаючи вас додому, оберігаючи Ваші життя щирими молитвами.

Я сердечно вітаю Вас та бажаю миру, витримки, здоров’я Вам та Вашим сім’ям! Нехай жодне серце не зупиниться на полі бою, нехай щира віра захистить Вас від ворожої кулі та допоможе перемогти у війні.

Слава Україні!  Слава її Героям!

З повагою, Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук