Ми пам'ятаємо!

Дата: 15.03.2023 06:55

Фото без описуЗ 15 по 21 березня 1944 року, в часи Другої Світової війни, села Кетрисанівської громади було визволено від німецько – фашистських загарбників.

Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню наших територій від нацистів. У серці кожного з нас жива пам'ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні.

Сьогодні, під час повномасштабного вторгнення в Україну російських окупантів, наші співвітчизники знову стали на оборону України.

Наші захисники виявились гідними слави своїх дідів і прадідів, адже, не шкодуючи здоров’я і життя - змітають рашистів з нашої землі. Їх відвага та нескореність є прикладом для прийдешніх поколінь.

Ми пишаємось героїзмом, силою духу і мужністю наших захисників і твердо віримо у нашу перемогу.

Слава Україні!

Героям слава!