19 березня - День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 19.03.2023 06:07

Фото без описуШановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Щиро вітаю вас з вашим професійним святом!

У цей непростий воєнний час ми ще більше почали цінувати роботу комунальників, які забезпечують необхідними послугами міста та села нашої країни. Раніше це були звичайні, повсякденні речі, а зараз для багатьох вони набули надважливого значення. Як і праця комунальників. Залишитись під час війни на своїй роботі, сумлінно виконувати свої обов’язки на благо громади – це теж подвиг. Тому і усі працівники комунальної сфери нашої громади – герої. Тільки їх щоденний фронт – боротьба за благополуччя населення, комфорт і забезпечення їх найнеобхіднішим.

У цей день вкотре висловлюю щиру повагу та вдячність за натхненну працю всім, хто працює у комунальній сфері нашої громади.

Дякуємо Вам за таку цінну роботу, де кожен із вас – на своєму місці.

Здоров’я, миру, благополуччя та затишку у ваших родинах!

Я переконаний, що з такими працьовитими, відповідальними та сумлінними людьми Перемога не за горами!

Зі святом!

З повагою, Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук