У Кетрисанівській сільській раді відзначили поліцейського офіцера громади

Дата: 29.05.2023 14:00

28 травня в Україні відзначали п’яту річницю створення служби поліцейських офіцерів громади.

Цей напрямок службової діяльності поліцейських дуже важливий для громадян, особливо у воєнний час.

Тож у малому залі адмінприміщення сільської ради у м.Бобринець відбулося урочисте привітання поліцейського офіцера Кетрисанівської громади Олега Степурського.

«Ваша служба дуже важлива для жителів нашої громади. Адже до поліцейського офіцера громади звертаються у будь-який час доби за підтримкою і захистом, допомогою у вирішенні складних ситуацій», — підкреслив заступник сільського голови Дмитро Гурдиш.

За вагомий внесок у забезпеченні громадського порядку в громаді, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди п’ятої річниці створення служби поліцейських офіцерів громади Почесною Грамотою Кетрисанівської сільської ради нагороджено Степурського Олега Миколайовича – капітана поліції, поліцейського офіцера громади сектору взаємодії з громадянами відділу превенції Кропивницького РУП ГУ НПУ в Кіровоградській області.