4 червня - День святої Трійці

Дата: 04.06.2023 07:31

Шановна громадо!

Щиро вітаю вас з великим християнським святом - Днем святої Трійці або, як його називають в народі, Зеленими святами!

Наш мудрий народ з давніх-давен у години радості й випробувань знаходив розраду і надію у вірі. Свято Трійці є торжеством такої віри, духовності та моралі.

Нині ми особливо відчуваємо потребу в тих цінностях, що надають наснагу жити, творити, перемагати.

Нехай свята Трійця додасть нашим воїнам сили та допоможе нам у здійсненні світлих задумів, захистить від життєвих негараздів, пошле довгоочікувану перемогу Україні.

Зичу всім добра, миру, благополуччя, сімейного затишку, любові та уваги від близьких.

З повагою – Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук