Вітаємо з Днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2023 06:06

Шановна громадо!

У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято — Міжнародний день захисту дітей.

Діти – це безмежна щирість та відвертість, нескінченна радість і найцінніший скарб. Діти - наше щастя і надія.

Саме від нас, дорослих, залежить, як складеться доля кожної маленької людини, а, відтак, і нового покоління українців. Давайте ніколи не забувати, що ці маленькі люди потребують ласки, любові, уваги й турботи. Тож головним нашим обов’язком є забезпечення усіх умов для виховання і якісної освіти наших дітей, всебічного розвитку та реалізації їхніх талантів.

Хочу побажати всім діткам бути щасливими та завжди відчувати любов до своєї родини і України. Нехай ваші мрії збуваються уже в мирній країні, ви - молоде покоління нескореного народу, наше майбутнє.

Бажаю усім жити тільки під мирним небом!

З повагою – Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук