Забезпечення громадян, постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС, безоплатно лікарськими засобами за рецептами лікарів

Дата: 20.06.2023 09:10

Відповідно до статті 20 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» громадяни постраждалі від наслідків аварії на ЧАЕС 1, 2 та 3 категорії мають право на безоплатне придбання ліків за рецептами лікарів.

Одночасно наголошуємо, що громадяни постраждалі від наслідків аварії на ЧАЕС 3 категорії мають право безоплатного придбання ліків за рецептами лікарів за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім”і в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України. Biдпoвiднa довідка видасться територіальним підрозділом Головного управління Пенсійного Фонду України в Кіровоградській області за фактичним місцем проживання.

3 метою забезпечення громадян постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС безоплатно лікарськими засобами за рецептами лікарів Управлінням соціального захисту населення заключено відповідні договора з ТОВ «ФАРМАЦІЯ КІРОВОГРАДЩИНИ» (Аптека оптових цін) та IHI «Фармцентр».

Для можливості отримання безкоштовно необхідних ліків рекомендуємо громадянам постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС 1, 2 та 3 категорії звернутися з рецептами лікарів до аптечних закладів, розташованих за такими адресами:

«Аптека оптових цін» - м. Кропивницький, вул. Свгена Тельнова 1 Г;

«Аптека оптових цін» - смт. Олександрівка, вул. Незалежності України, 19;

«Аптека оптових цін» - м. Знам'янка, вул. М.Грушевського, 24А;

«Аптека оптових цін» - м. Бобринець, вул. Базарна Площа, 5;

«Аптека оптових цін» - смт. Компаніївка, вул. Девченка, 75;

«Аптека оптових цін» - смт. Новгородка, вул. Криворізька, 4A;

«Аптека № 6 «Берегиня» - смт. Hoвгopoдкa, вул. Криворізька, 16;

«Аптека оптових цін» - м. Долинська, вул. Соборності України, lA;

«Аптека N 1 «Берегиня» - м. Долинська, вул. Нова, 96;

«Аптека N 2 «Берегиня» - м. Долинська, вул. Центральна, 178;

«Аптека № 5 «Берегиня» - смт. Устинівка, вул. Ювілейна, 14.