Вітання з Днем Конституції України

Дата: 28.06.2023 06:49

Шановна громадо!

Вітаю всіх із визначним національним святом – Днем Конституції України, який ми святкуємо 28 червня.

Конституція увійшла в наше життя як головний гарант державності, демократії, незалежності і соборності України. Вона несе в собі головну ідею про те, що держава функціонує для людини.

Нехай демократичні засади, що закріплені в Конституції, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої країни.

Однак демократичний розвиток ніколи не був легким. А нашій країні – особливо непросто. Адже сьогодні ми змушені доводити своє право бути самостійними, відстоювати права і свободи у кривавій та підступній війні з російським агресором.

У цей урочистий день щиросердно бажаю добра і миру, міцного здоров’я й родинного затишку, стійкості та витримки – усім українцям і особливо нашим бійцям, які зі зброєю в руках зараз боронять кордони нашої країни, захищають усіх нас та наші родини, майбуття рідної України!

Тож маємо набратися терпіння і віри. Мусимо зробити все від нас залежне, щоб наступні покоління українців пишалися тим, що живуть на рідній землі!

Зі святом всіх нас!

Слава Україні!