Кіровоградщина відновить майже 70 домоволодінь та сільський будинок культури у Малій Олександрівці

Дата: 12.07.2023 11:41

Наша підшефна Мала Олександрівка, що на Херсонщині. Село, після семи місяців російської окупації, терору та знущань починає оживати. Сюди повертаються місцеві.

Кіровоградщина допоможе відновити майже сім десятків будинків.
І обов’язково – сільський будинок культури. До повномасштабної війни тут зробили ремонт. Російські варвари його практично знищили. Староста села Зоя Крамаренко за клуб турбується більше, ніж за хати, бо це – центр життя їхнього села і він дуже побитий ворогом.

План відновлення вже маємо. Приступаємо до роботи.
Працюємо пліч-о-пліч!
#WeBuildUkraine