Держпродспоживслужба створила телеграм-канал «Захист прав споживачів»

Дата: 09.08.2023 16:31

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів створила телеграм-канал «Захист прав споживачів».

Там будуть оприлюднюватися актуальні новини, інфографіка, відповідні відео- і фотоматеріали.

«Держпродспоживслужба приділяє значну увагу ефективному застосуванню цифрових технологій у сфері захисту прав споживачів. Це один із ключових напрямів її роботи та територіальних органів. Телеграм-канал «Захист прав споживачів» дозволить з максимальною оперативністю інформувати про актуальні події, а також підвищити загальну обізнаність», – зазначив заступник Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Сергій Захарін.

Запрошуємо приєднатися до телеграм-каналу «Захист прав споживачів» за посиланням: https://t.me/zahust_prav.