У старостинських округах Кетрисанівської сільської ради проведено перевіряння наявності та стану книг погосподарського обліку

Дата: 10.08.2023 23:14

Відповідно до розпорядження начальника Кропивницької районної військової адміністрації від 19 травня 2023 року №115-р «Про проведення перевіряння наявності та стану книг погосподарського обліку» у липні-серпні 2023 року у старостинських округах Кетрисанівської сільської ради було проведено перевіряння наявності та фізичного стану документів постійного зберігання, а саме книг погосподарського обліку за 1944-2020 роки Кетрисанівської сільської ради та 23-ох сільських рад колишнього Бобринецького району, які приєдналися до Кетрисанівської сільської ради.

Перевіряння здійснено комісією у складі начальника архівного відділу Кропивницької районної військової адміністрації Людмили Кравчук, начальника загального відділу апарату сільської ради Ірини Славінської, старост відповідних старостинських округів, адміністраторів та фахівців відділу ЦНАП «Центр Дія».

20 липня 2023 року перевірено книги погосподарського обліку у Златопільському, Олексіївському та Чарівненському старостинських округах (це документи 6-ти колишніх сільських рад), 02 серпня 2023 року перевірено книги погосподарського обліку у Веселівському, Костомарівському, Тарасівському, Новоградівському старостинських округах (це документи 7-ми колишніх сільських рад), 04 серпня 2023 року перевірено погосподарські книги у Витязівському, Буховецькому, Миколо-Бабанському, Федіївському, Благодатненському та Павлогірківському старостинських округах (це документи 8-ми колишніх сільських рад) та 08 серпня 2023 року  комісією перевірено книги погосподарського обліку у Василівському старостинському окрузі (документи 2-ох колишніх сільських рад) та книги погосподарського обліку Кетрисанівської сільської ради.

За результатами проведених перевірянь складено аркуші та акти перевіряння, надано методичну допомогу щодо підготовки документів до передавання державній архівній установі.