Проведено засідання виконавчого комітету Кетрисанівської сільської ради

Дата: 31.08.2023 16:25

Сьогодні, 31 серпня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Кетрисанівської сільської ради, яке провів сільський голова Віктор Поліщук.

До засідання долучилися начальник третього відділу Кропивницького РТЦК та соціальної підтримки Антонов Юрій Вікторович з питанням проведення сільською радою заходів з мобілізації військовозобов"язаних, депутат Кетрисанівської сільської ради Петренко Любов Іванівна з подякою старостам громади за збір продуктів для поранених військових, які перебувають у КНП Кропивницької районної ради "Кропивницька ЦРЛ".

Члени виконавчого комітету опрацювали проекти рішень:

про припинення постійного догляду за трьома особами;

про встановлення піклування над дітьми, позбавленими батьківського піклування;

про затвердження висновку органу опіки та піклування при виконавчому комітеті Кетрисанівської сільської ради про доцільність позбавлення батьківських прав, та стягнення аліментів;

про надання дозволу органу опіки та піклування при виконавчому комітеті Кетрисанівської сільської ради на вчинення правочину неповнолітньою дитиною.

Одноразову матеріальну допомогу надано матері загиблого у сумі 10000,0 грн., на лікування унаслідок поранення військові (за поданими заявами) отримали 60000,0 грн., на лікування п’яти жителям громади надано 20000,0 грн., на поховання – 7000,0 гривень.

Розгляд трьох проектів рішень відкладено до наступного засідання виконавчого комітету. Мотивовано це додатковим вивченням питань.

За результатами розгляду з усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.