Плануєте стати підприємцем? Розпочніть із знань про РРО від служби зайнятості

Дата: 06.09.2023 08:49

Ви підприємець початківець або ж тільки задумуєтесь про відкриття власної справи? Тоді ці знання будуть для вас корисними. Пропонуємо вам курси цільового призначення за навчальною програмою «РРО для ФОП (реєстратори розрахункових операцій для фізичних осіб підприємців)».

Реєстратор розрахункових операцій (РРО) – термін в українському законодавстві, що визначає фіскальний касовий апарат як засіб державного контролю за обігом безготівкових і готівкових коштів, обліком товарів, реєстрацією наданих послуг та розрахунковими операціями.

Детальніше про РРО – які є види, хто й коли з підприємців має його використовувати і в чому переваги програмного РРО – розповідатимуть вам викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Ви здобудете ті знання на навички, які точно не будуть зайвими. Тож не проґавте можливість! Навчання розпочинається 18 вересня 2023 року.

За деталями навчання звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування або за номером телефону (044) 244 94 92. Пропонуємо й наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – навчання можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням.