Сільський голова громади та начальник Кропивницької РВА відвідали переселенців соціально вразливих категорій

Дата: 14.09.2023 16:51

Робота з внутрішньо переміщеними особами, особливо із переліку соціально вразливих категорій, є надзвичайно важливою в умовах сьогодення.

Тому Кетрисанівська сільська ради надає підтримку цим людям, шляхом створення для них умов проживання. Займається цим питанням КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кетрисанівської сільської ради». За інформацією директора установи Марини Назаренко зараз у відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання перебуває 9 людей похилого віку та людей з інвалідністю, які мають статус внутрішньо переміщених осіб. Вони прибули до нас з Бахмуту, Часового Яру, Костянтинівки, Тернів Донецької області.

14 вересня 2023 року голова Кропивницької районної військової адміністрації Віталій Пастушенко разом з Кетрисанівським сільським головою Віктором Поліщуком відвідали місця компактного проживання внутрішньо переміщених осіб, де відбулись бесіди з людьми, що отримали прихисток.