Вітали рятувальників з професійним святом

Дата: 15.09.2023 11:55

Щороку 17 вересня в Україні відзначають День рятівника.

Сьогодні, напередодні цього свята, вітання приймав підрозділ 24 Державної пожежно-рятувальної частини 1 пожежно-рятувального загону Головного Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області, який урочистим шикуванням підкреслив свій професійний рівень. Працівників ДСНС привітав Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук.

Під час привітань Віктор Васильович побажав бійцям міцного здоров’я, успішного служіння людям, подякував за роботу та за поданням керівництва 24 ДПРЧ 1 пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України вручив Почесні Грамоти Кетрисанівської сільської ради, квіти і грошові винагороди:

Ганському Олегу Богдановичу – водію 24 Державної пожежно-рятувальної частини 1 пожежно-рятувального загону ГУ державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області, майстер-сержанту цивільного захисту;

Бусуйку Максиму Миколайовичу – водію 24 Державної пожежно-рятувальної частини 1 пожежно-рятувального загону ГУ державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області, майстер-сержанту цивільного захисту.

Завдяки співпраці Кетрисанівської сільської територіальної громади з пожежною частиною, яка знаходиться у м.Бобринець на сьогодні вдається реалізовувати різні проекти та завдання. Так, рішенням 10 сесії Кетрисанівської сільської ради 8 скликання від 02 квітня 2021 року №2008 затверджено Програму цивільного захисту Кетрисанівської сільської ради на 2021-2025 роки. Сільська рада поповнює резерв паливно-мастильних матеріалів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, забезпечує аварійно-рятувальним обладнанням, форменим та захисним одягом, загалом  у 2023 році сільською радою на ці заходи спрямовано 100000 гривень.

Дякуємо за вашу роботу, шановні рятувальники! Бережіть себе! Миру всім і перемоги!