17 вересня – День рятівника

Дата: 15.09.2023 14:13

17 вересня своє професійне свято відзначають хоробрі, сильні та вірні своєму обов’язку люди.

Шановні працівники цивільного захисту,

пожежної охорони, аварійно-рятувальних служб!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем рятівника!

Ваша праця — неоціненний подвиг, адже щодня Ви стоїте на варті безпеки, цілодобово підтримуючи постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Кожен виклик — це випробування сили духу і професіоналізму, а кожна приборкана пожежа чи стихійне лихо — це врятовані людські життя.

Хочу щиро подякувати за кожен Ваш тривожний виїзд, за те, що в умовах воєнного стану ви ні на день не залишали вашу службу і цілодобово були готові прийти на допомогу. На вас покладена надзвичайно почесна місія — охороняти безпеку та спокій жителів нашої громади.

Бажаємо Вам, щоб завжди повертались додому цілими та неушкодженими, з почуттям виконаного обов'язку. Хай добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею! Зичимо здоров`я, добробуту, сил та енергії у вашій небезпечній та відповідальній праці і головне – мирного неба над головою!

З повагою – Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук