Розвивайтеся, навчайтеся та опановуйте нове: стартують курси з Microsoft Excel та Google-таблиць

Дата: 18.09.2023 16:34

Уміння працювати в Microsoft Excel та Google-таблицях на професійному рівні сьогодні є однією з провідних вимог роботодавців для робітників не тільки ІТ-сфери, а й інших напрямів діяльності.

Саме тому, щоб ви не пасли задніх, служба зайнятості пропонує курси підвищення кваліфікації за навчальною програмою «Microsoft Excel та Google-таблиці з нуля до PRO».

Кваліфіковані викладачі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості готові навчити вас:

• функціям для роботи з великим об’ємом даних;
  • побудові складних діаграм;
  • створювати інтерактивні дашборди;
  • корисним функціям Google-таблиць, які відсутні в Excel;
  • автоматизації повсякденних завдань тощо.

За результатами навчання видається посвідчення про підвищення кваліфікації.

Коли початок занять? 25 вересня 2023 року.

Скільки і як навчатись? 1,5 місяця, теоретичні та практичні заняття дистанційно.

Що потрібно для навчання? Комп’ютер з доступом до мережі Інтернет та базовий рівень користувача.

Сфера професійної діяльності. Робота, пов’язана з обробкою та аналізом масивів інформації, обліком та автоматизацією, імпортом та експортом даних.

Хочете знати усе про роботу із цими комп’ютерними засобами? Деталі навчання дізнавайтеся у фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділах за місцем вашого перебування або за номером телефону (044) 244 94 92. Пропонуємо й наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – навчання можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням.