Працювала постійна комісія сільської ради - розглядали земельні питання

Дата: 27.09.2023 14:56

У рамках підготовки до пленарного засідання 21 сесії Кетрисанівської сільської ради, яке відбудеться 29 вересня, розпочали свою роботу постійні комісії сільської ради.

26 вересня, під головуванням Сергія Німенка, працювала постійна комісія сільської ради з питань агропромислового розвитку, земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури. Участь у засіданні прийняв сільський голова Віктор Поліщук.

У ході засідання депутати розглянули значну кількість питань, серед них:

про включення земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності до Переліку земельних ділянок, які пропонуються для продажу права оренди на земельних торгах;

про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок;

про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо встановлення меж території Кетрисанівської сільської територіальної громади;

про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (рілля), для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд;

про надання в оренду нерозподіленої (невитребуваної) земельної частки (паю);

про поновлення договорів оренди земельних ділянок та укладення додаткових угод.

Робота комісії була злагодженою та продуктивною. Всього члени комісії розглянули 66 питань, з них 36 проектів рішень стосуються відмов у затвердженні проектів землеустрою, у наданні дозволів на розроблення проектів землеустрою, у наданні дозволів на розроблення технічних документацій. Розгляд 4 питань відкладено до наступного пленарного засідання сесії сільської ради.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення.