Обгрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі «Вугілля кам’яне (Код ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо)»

Дата: 28.09.2023 09:17

Кетрисанівська сільська рада

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі «Вугілля кам’яне (Код ДК 021:2015:09110000-3  Тверде паливо)», розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Кетрисанівська сільська рада, орган місцевого самоврядування  (пункт 1 частина 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»).

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):  «Вугілля кам’яне (Код ДК 021:2015:09110000-3  Тверде паливо)»,

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Запит ціни пропозиції через електронний каталог, ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-27-000882-а.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувана вартість закупівлі:  286000.00 грн. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлене статистичним аналізом про середньомісячне використання вугілля кам’яного на потреби замовника за попередній аналогічний період та згідно з діючими ринковими цінами, отриманими від аналізу комерційних пропозицій аналогічного предмету закупівлі в засобах інтернету, також враховувалась ціна вугілля в закупівлях за попередні роки.

Розмір бюджетного призначення: 286000,00грн. згідно з кошторисом видатків на 2023 рік. Розрахунок потреби на кам’яне вугілля у 2023 році підтверджений розрахунком фінансово-господарського відділу Кетрисанівської сільської ради на використання кам’яного вугілля, виходячи з основних виробничих потреб підрозділів сільської ради:

— фактичних видатків на пальне у 2023 році на структурні підрозділи сільської ради;

— забезпечення суворого режиму економії енергоносіїв у плановому періоді;

— забезпечення в планових обсягах кошторису можливості здійснення відповідних видатків на кам’яне вугілля з бюджету протягом бюджетного періоду.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Термін постачання — з  дати укладання договору  до  31 жовтня  2023р.

Вугілля кам’яне,  ДГ (13-100): За своїми характеристиками і показниками повинен відповідати ДСТУ 7146:2010 «Вугілля кам’яне та антраціт для побутових потреб. Технічні умови» та ДСТУ 3472:2015 «Вугілля буре, кам’яне та антрацит. Класифікація».

Характеристики: вугілля довгополум’яне газове, розмір кусків від 13 до 100мм., зольність на сухий стан палива – не більше 14,0%, загальна волога на робочий стан палива – не більше 14%, летючі речовини до 38%, вміст сірки не більше 2,5%, теплата згоряння 6000-8000ккал/кг. Марка вугілля універсальна, підходить для твердопаливних котлів, опалення житлових приміщень, промислових об’єктів.

Кількість – 21 тонна.

Вугілля кам’яне, Г(Г2) (25-50): За своїми характеристиками і показниками повинен відповідати ДСТУ 7146:2010 «Вугілля кам’яне та антраціт для побутових потреб. Технічні умови» та ДСТУ 3472:2015 «Вугілля буре, кам’яне та антрацит. Класифікація».

Характеристики: вугілля газове, розмір кусків від 25 до 50мм., вологість не більше 10%, зольність до 35%, теплота згоряння 7900-8600 ккал/кг. Використовується для опалення будівель, у тому числі житлових та в енергетичній галузі.

Кількість – 2 тонни.

Поставка вугілля здійснюється на підставі заявок, надісланих замовником у будь-який зручний спосіб для замовника. Поставляється на адресу м.Бобринець вул..Соборна буд.78

З метою забезпечення якості предмета закупівлі на постачальника покладається обов’язок забезпечення контролю якості кожної партії вугілля, що постачається замовнику.