Вітання захисникам та захисницям України

Дата: 29.09.2023 15:59

Шановні захисники та захисниці, наші надійні янголи-охоронці!

Цього року, у зв’язку з переходом на новоюліанський календар,  ми вперше відзначаємо 01 жовтня символічні для України свята: День захисників та захисниць України, свято Покрови Пресвятої Богородиці, яка вважалася покровителем українського воїнства, та День українського козацтва. Тож прийміть щиросердні вітання з нагоди цих знакових свят!

Упродовж століть українські землі боронили від ворогів відважні воїни-козаки. Нині на захисті суверенітету України стоять доблесні українські військові, які є гідними спадкоємцями духовних цінностей та традицій славних предків. Зі зброєю у руках вони повстали проти російських окупантів, які намагаються знищити український народ, нашу Батьківщину.

Висловлюю сердечну подяку кожному, хто проявив героїзм, справжній український бойовий дух під час захисту держави. На вашій сміливості, відданості та небайдужості тримається надія всього нашого народу на мирне небо. Нехай якнайшвидше ви здобудете Перемогу над ворогом та повернетесь до рідних домівок живими та неушкодженими. Бажаю вам незламної волі, надійного родинного затишку, міцного здоров’я, звершення всіх ваших мрій і побажань, високих досягнень на благо нашої країни!

Вічна пам’ять тим, хто віддав життя за свободу Батьківщини та низький уклін родинам загиблих Героїв!

Слава Україні! Слава її захисникам!

З повагою – Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук