Тренінгове заняття для керівників шкільних методичних об’єднань вчителів початкових класів громади

Дата: 23.10.2023 10:42

В Україні реалізується проєкт «Про Спільноти: безпечне та сприятливе середовище для навчання дітей» у співпраці з ГО «Центр інноваційної освіти «Про Світ» за підтримки U-lead with Europe та Службою освітнього омбудсмена.

До навчання в рамках проєкту долучилися педагогічні працівники КЗ «Чарівнянський ліцей» Кетрисанівської сільської ради.
Сьогодні, 20 жовтня 2023 року, директор КЗ «Чарівнянський ліцей» Кетрисанівської сільської ради Галина Сергіївна Арабова та вчителі закладу Яна Володимирівна Демяненко та Олександр Вікторович Попейчук провели тренінгове заняття для керівників шкільних методичних об’єднань вчителів початкових класів громади. Тренінг був насичений активною взаємодією. За час проведення заходу учасники під модерацією Олени Володимирівни Горян та Лідії Олександрівни Міркотан (тренерів проєкту, колег із Дмитрівської громади) актуалізували:

ключові поняття безпечного освітнього середовища;

вибудували формулу «безпечне середовище+безпечний дорослий=дитина у безпеці»;

поповнювали «педагогічну скарбничку» дієвими прийомами, техніками та вправами, що сприяють створенню сприятливого освітнього середовища;

рефлексували й проєктували свою подальшу діяльність крізь призму опрацьованої інформації.
Як зізналися самі учасники тренінгу, час вони провели корисно, позитивно та надихаюче.
Дякуємо учасникам за активність та залученість у тему безпечного освітнього простору, обмін досвідом та теплі відгуки.

Фото без опису Фото без описуФото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису