Вітання з Днем української писемності та мови

Дата: 27.10.2023 07:56

Шановна громадо!

Від щирого серця вітаю вас зі святом – Днем української писемності та мови!

Для нашого народу мова – його найбільша духовна цінність, суть і основа буття. Впродовж багатьох сторіч українська мова виборювала своє право на існування, долаючи заборони та примусове знецінення.

Сьогодні, у своїй незалежній державі, маємо відновлювати і розвивати свою рідну мову. Українські Герої зі зброєю у руках захищають наше право розмовляти рідною мовою, мати свою незалежну державу. Ми пишаємося рідною мовою і за двадцять місяців повномасштабної війни усвідомили її справжню цінність. Бо нині весь світ чує нашу мову і підтримує Україну.

Тож нехай рідне слово буде для всіх нас духовним джерелом життя та оберегом. Пишаймося нашою чарівною та мелодійною мовою, навчаймо нею дітей. Бажаю всім щастя, добра, нових здобутків в ім’я України!

З повагою Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук