ОБГРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Бензин А-95 (Євро-5) (ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти)

Дата: 26.10.2023 10:36

Кетрисанівська сільська рада

ОБГРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Бензин А-95 (Євро-5) (ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти)

Інформація щодо обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі надається на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 р.   № 1266, що вносить зміни до постанови КМУ від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів».

Кетрисанівська сільська рада код ЄДРПОУ 04365508; адреса: вул..Шкільна буд.47 с.Кетрисанівка Кропивницький район Кіровоградська обл.. 27247 інформує про проведення закупівлі  бензину А-95 (Євро-5) в талонах (картках) номіналом не більше 10л..

Закупівля товару: «Бензин А-95 (Євро-5) (ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти)» (далі – Товар) проводиться за процедурою запит ціни пропозиції,

КЕКВ 2210 - Предмети, матеріали, обладнання та інвентар.

Ідентифікатор закупівлі UA-2023-10-25-012747-a.

Обґрунтування доцільності закупівлі Товару: придбання бензинуА-95 (Євро-5) в талонах (картах) здійснюється для забезпечення безперебійної роботи транспортних засобів Кетрисанівської сільської ради під час виконання функцій та завдань, покладених на сільську раду.

Обґрунтування обсягів закупівлі Товару: відповідно до фактичного обсягу витрат бензину А-95 (Євро-5) у І-ІІІ кварталі 2023 року та враховуючі обсяги кошторисних призначень на 2023 рік.  Очікуваний обсяг закупівлі Товару: 4 500 літрів.  Очікувана вартість предмета закупівлі Товару: 270 000,00 грн (двісті сімдесят тисяч гривень 00 коп.)   Період поставки Товару: до 31 грудня 2023 року.  Місце поставки Товару: с.Кетрисанівка вул..Шкільна буд.47.

Нормативно-правові акти: Закон України «Про публічні закупівлі», Постанова Кабінету міністрів України №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Прпо публічні закупівлі» на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:  Технічні та якісні характеристики Товару, що закуповується, повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України, діючими на період постачання Товару.  Якість Товару повинна відповідати екологічним нормам ЄВРО–5, Державним стандартам України, технічним вимогам заводу виробника та вимогам ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро. Технічні умови» або Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельного палива (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927). Товар повинен відповідати температурному режиму експлуатації транспортних засобів в регіонах України. Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля. Учасник повинен мати автозаправні станції (власну, орендовану, партнерську) в м. Бобринець Кропивницького району Кіровоградської області та по території України (крім тимчасово окупованих територій та АР Крим. У разі наявності партнерських АЗС, Учасник процедури закупівлі повинен вказати про це в Додатку до Договору. Номінал талонів (карток) на бензин А-95 (Євро-5) – не більше 10літрів. Термін дії талонів(карток) на бензин А-95 (Євро-5) не  менше 12 (дванадцять) місяців з дня їх видачі та гарантованим продовженням терміну їх дії.  Розмір бюджетного призначення визначено відповідно до затвердженого кошторису Кетрисанівської сільської ради та прогнозованих обсягів використання бензину А-95 Євро-5) протягом ІІІ кварталу 2023 року. Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі Товару: розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі проведено відповідно рекомендаціям Наказу Мінекономіки від18.02.2020р. № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» з урахуванням інформації, отриманої з Інтернет-ресурсів: https://index.minfin.com.ua/markets/fuel/detail/, а також аналізу аналогічних закупівель на порталі  Закупівлі.Про.

Очікувана вартість Товару  становить 270 000,00 грн. з ПДВ.