Відбулася 22 позачергова сесія Кетрисанівської сільської ради

Дата: 31.10.2023 14:42

Сьогодні, 31 жовтня 2023 року відбулося пленарне засідання 22 позачергової сесії Кетрисанівської сільської ради VIII скликання.

На депутатський розгляд було внесено 3 питання:

про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Кетрисанівської сільської ради на 2022-2025 роки;

про внесення змін до рішення сільської ради від 16 грудня 2022 року № 3060 “Про бюджет Кетрисанівської сільської територіальної громади на 2023 рік(код бюджету 1153700000);

про безоплатну передачу будівельних матеріалів та електротоварів з комунальної власності Кетрисанівської сільської ради, які знаходяться на обліку в комунальному підприємстві “Кетрисанівське” Кетрисанівської сільської ради у державну власність військової частини.

Обговоривши, депутати одноголосно підтримали проєкти рішень.

Наприкінці сесії, присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять земляків, всіх українців, котрі загинули внаслідок повномасштабного вторгнення російських окупантів.

Завершуючи засідання, депутатів було проінформовано про відновлення електронного декларування та терміни подачі декларацій.