05 листопада - День працівника соціальної сфери

Дата: 03.11.2023 09:41

Шановні працівники та ветерани соціальної сфери!

Щиро вітаю вас із професійним святом, яке ми відзначаємо 05 листопада.

Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла і зігріта співчуттям та любов’ю до ближнього. Переконаний, вам вистачить сили, витримки та професіоналізму для подолання всіляких перешкод у справі поліпшення соціального захисту тих, хто його потребує.

У цей день хочеться сказати спасибі кожному соціальному працівнику за щоденну нелегку працю. Нехай заслужена повага від людей надає вам сили, нехай все намічене виконується. Окрема подяка — ветеранам соціальної сфери, для яких соціальний захист став справою життя.

Від імені всіх мешканців нашої громади висловлюю слова глибокої поваги та вдячності за вашу працю! Зичу міцного здоров'я вам і вашим близьким, невичерпної життєвої енергії, благополуччя, достатку та здійснення всіх заповітних мрій, нехай добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею!

Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук