Вітання з Днем працівників сільського господарства

Дата: 17.11.2023 10:59

Шановні працівники сільського господарства!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства.

Вже два роки поспіль вам доводиться сіяти та збирати урожай в складні часи воєнного стану. Висловлюю слова глибокої вдячності та поваги, низький уклін вам за те, що продовжуєте та підтримуєте хліборобську справу.

Ваша праця безперервна, як саме життя, важлива і благородна, бо з маленького зерна починається потужність і сила українського села, яке є колискою нашого народу.

Щира подяка вам за співпрацю і допомогу громаді, підтримку захисників на передовій фронту! Нехай сторицею повернуться вам ваші добрі справи!

Бажаю, щоб ваші зусилля завжди були результативними, а врожай перевищував найсміливіші задуми. Нехай вас оминають природні стихії, а ваші родини живуть у затишку, щасті, благополуччі та добробуті! Надійного оберегу вам, мирного світлого неба над вашими урожайними нивами!

Слава Україні!

Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук