"Активна молодь - запорука розвитку громади".

Дата: 27.11.2023 11:31

Міжнародною громадською організацією «Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ» у рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» та за сприяння органів місцевого самоврядування Кетрисанівської громаді реалізовується проєкт "Активна молодь - запорука розвитку громади".
Детальний опис проєкту PAUCI Foundation за посиланням https://pauci.org/ua/project/activeyouth

Друзі! Ми запрошуємо вас взяти участь у наступному етапі цього проєкту, а саме фокус-груповій зустрічі, мета якої - провести дослідження думки мешканців громади щодо наявних викликів та перспектив використання інструментів громадської участі молоді у громадах.

До участі запрошуються:
- лідери/-ки та активісти/-ки грамадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю;
- державні службовці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на місцевому та регіональному рівні;
- працівники/-ці інших організацій, залучених до роботи з молоддю незалежно від форми власності;
- представники/-ці молоді віком від 14 до 35 років.

Що чекає нас:
 Взаємодія: Представники різних громадських секторів об'єднаються для обговорення найважливіших питань молоді.
 Експертиза: Фокус-групи будуть проводитися досвідченими експертами проєкту, які допоможуть виокремити ключові аспекти.

Що ми хочемо дізнатися:
 Які теми турбують молодь сьогодні?
 Які потреби молоді вважаються найбільш пріоритетними в громаді?
 Що можна зробити для покращення методів залучення молоді в суспільне життя громади?
 Коли та де відбудеться фокус-групова зустріч: 29.11.2023 р. о 14:00.
Місце буде повідомлено зареєстрованим учасникам.

Чому це важливо:
Фокус-групи - це можливість висловити свою думку, долучитися до розвитку громади та впливати на прийняття важливих рішень!
 Як приєднатися:
Для реєстрації звертайтеся до координатора проєкту в Кетрисанівській громаді до 28.11.2023 р. Дар'я Свердленко 0989175937.
   Ваш голос - ключ до позитивних змін!