Відбулося чергове засідання виконавчого комітету сільської ради

Дата: 04.12.2023 14:17

01 грудня 2023 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Кетрисанівської сільської ради, яке провів сільський голова Віктор Поліщук. У засіданні прийняли участь 28 членів виконкому, 3 були відсутні по поважних причинах.

Члени виконавчого комітету опрацювали 25 проєктів рішень, серед яких наступні питання:

про надання дозволу органу опіки та піклування при виконавчому комітеті Кетрисанівської сільської ради на вчинення правочину неповнолітньою дитиною;

про надання статусу дитини-сироти;

про створення координаційної групи з визначення потреб населення Кетрисанівської сільської територіальної громади у соціальних послугах;

про внесення змін до складу координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на території Кетрисанівської сільської ради;

про створення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України;

про створення комісії з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна та майна відумерлої спадщини на території Кетрисанівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області;

про тимчасове розміщення внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб у закладах комунальної власності Кетрисанівської сільської ради.

Шістьом дітям (з числа внутрішньо переміщених) надали статус дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Одноразову матеріальну допомогу надано рідним загиблих у сумі 20000,0 грн, на лікування унаслідок поранення один військовий отримав 5000,0 грн, на лікування у зв’язку з важкими хворобами п’ятьом жителям громади надано 23000,0 грн., на поховання – 4000,0 гривень.

У різному розглядали питання про підготовку звітів старостами старостинських округів за 2023 рік, перейменування сіл та вулиць, розгортання пунктів незламності, проведення на територіях зборів землекористувачів.

За результатами розгляду з усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.