Вітання з Міжнародним днем волонтерів

Дата: 05.12.2023 08:02

Шановні жителі громади!

05 грудня в Україні і світі відзначають Міжнародний день волонтерів. Це свято у часи російсько-української війни набуло великого значення.

Кетрисанівська сільська територіальна громада добре відома великою кількістю справжніх людей із щирими серцями та добрими помислами, які безкорисливо віддають себе волонтерській роботі та роблять посильний внесок у нашу Перемогу. Завдяки вам воїни на передовій, поранені в госпіталях, тимчасово переміщені особи одержали і продовжують одержувати всебічну допомогу та підтримку. Ваша невтомна добровільна праця, небайдужість й особиста відповідальність сповнюють впевненістю, що в нашого народу – велике майбутнє.

Ми по праву пишаємось вашою активною життєвою позицією та людяністю!

Шановні волонтери! Дякуємо за те, що Ви демонструєте усьому світу незламність духу і патріотизм!

Бажаємо кожному з вас – міцного здоров’я, енергії, родинного затишку і, звичайно, Миру та Перемоги!

Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук