З Днем Збройних Сил України!

Дата: 06.12.2023 07:27

Дорогі наші військовослужбовці та ветерани військової служби!

Від щирого серця вітаємо вас з Днем Збройних Сил України, який ми відзначаємо 06 грудня!

Сьогодні служити в лавах Збройних Сил − це справжній подвиг, бо немає більш благороднішої місії, ніж захищати свій народ і свою Батьківщину.

Збройні Сили є дійсно надійним щитом миру і безпеки, гарантом територіальної цілісності та суверенітету України. І ми впевнені, що Ви і надалі з честю виконуватимете свій громадянський, військовий і патріотичний обов’язок.

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю Героїв, які віддали своє життя за мирне майбутнє України. Вони загинули за те, щоб ми мали змогу жити вільними людьми.

Сьогодні все для фронту, все для тих, хто боронить нашу землю від окупантів. Тому Кетрисанівська громада постійно підтримує наших захисників, з першого дня війни і до сьогодні ми напружено працюємо, допомагаємо Збройним Силам України і міцно тримаємо тил, наближаючи нашу Перемогу!

Шановні захисники! Прийміть слова вдячності за те, що в часи російсько-української війни, у важливій справі захисту України Ви демонструєте незламність духу, патріотизм, героїзм та мужність.

Бажаємо найшвидшої Перемоги, мирного неба над головою, єдності, благополуччя й добробуту вам та вашим родинам! Бережи вас, Боже!

Дякуємо ЗСУ!

Слава Україні! Слава її Збройним Силам!

З повагою, Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук