Волонтерів Кетрисанівської громади відзначили у Кропивницькому

Дата: 05.12.2023 15:25

Сьогодні, 05 грудня, у Кропивницькому відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня волонтера.

Вітали присутніх начальник Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович, голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд, архієпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк. Вони дякували волонтерам Кіровоградщини за активну державницьку позицію та підтримку захисників України. Участь у заходах прийняв сільський голова Віктор Поліщук.

Від Кетрисанівської сільської територіальної громади було подано шість кандидатур. Двоє волонтерів-бібліотекарів отримали подяки за поданням громадських організацій. Начальник Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович особисто відмітив роботу волонтерів Кетрисанівської громади.

Так, Почесну Грамоту Кіровоградської обласної військової адміністрації отримав Анатолій ЛІННІКОВ, Грамоту Кіровоградської обласної військової адміністрації – Антоніна ГОРБАНЕЦЬ, Подяку Кіровоградської обласної військової адміністрації – Микола КОБИЛЯНСЬКИЙ. Ці волонтери вже декілька років здійснюють волонтерську діяльність з метою допомоги військовим, які захищають територіальну цілісність України. Вони збирали та доправляли продукти харчування, засоби гігієни, запчастини до автомобілів, ліки до населених пунктів Лисичанськ, Курахове, Селідове, Покровськ, Павлоград, Карловка, Лиман, Краматорськ, Славянськ, Нікополь, Херсон.

Подяку Кіровоградської обласної військової адміністрації оголошено Благодійній організації “Благодійний фонд “Ради землекористувачів, підприємців та благодійників Кетрисанівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області” в особі директора Володимира ІВАШИНИ. Ця благодійна організація здійснює діяльність з 09 квітня 2022 року. Її цілі і мета - надання допомоги військовим. Свої кошти акумулюють внаслідок добровільних внесків сільськогосподарських товаровиробників Кетрисанівської сільської територіальної громади. Загалом з травня 2022 року по жовтень 2023 року організацією виділено кошти на придбання для ЗСУ: бензинового генератора, екскаватора колісного БОРЕКС-2201, зарядної станції, медичних препаратів, рацій, дерев’яних піддонів, автозапчастин для ремонту великогабаритних автомобілів та позашляховиків, послуг з перевезення та розвантаження гуманітарної допомоги (в т.ч. генераторів). Також за кошти благодійної організації постійно здійснюється транспортування тіл загиблих захисників з м.Дніпра, м.Кривий Ріг, м.Кропивницький до Кетрисанівської громади, оплата послуг з поховань захисників.

Подяки Кіровоградської обласної військової адміністрації оголошено Благодатненському старостинському округу Кетрисанівської сільської ради, в особі старости Валентини ДЕНИСОВОЇ та Миколо-Бабанському старостинському округу Кетрисанівської сільської ради, в особі старости Клавдії ЩЕРБИНИ.

Також Подяки Кіровоградської обласної військової адміністрації оголошено бібліотекарям – волонтерам Любові ПЕТРЕНКО та Оксані ГАРЯЧІЙ.

Висловлюємо щиру вдячність волонтерам, усім тим, хто віддає себе шляхетній,  самовідданій  і безкорисній справі та допомагає військовим, які найбільше зараз цього потребують. Волонтери України – це, так звана мобільна резервна армія нашої держави , яка щодня, щогодини підтримує ЗСУ. Це – герої нашого тилу , вони роблять все можливе, щоб наблизити таку бажану для всіх українців перемогу. Щиро дякуємо всім, хто взяв на себе цю місію.