Привітали з Днем Cвятого Миколая дітей Кетрисанівської громади, які найбільше потребують уваги, піклування та підтримки

Дата: 06.12.2023 16:30

День Святого Миколая у грудні розпочинає цикл зимових свят в Україні. Це велике церковне свято і улюблений день дітлахів, які традиційно отримують «від Миколая» солодкі подарунки.

Після переходу Православної церкви України на Новоюліанський календар нова дата Дня Святого Миколая — 6 грудня. За старим календарем свято відзначали 19 грудня.

У Кетрисанівській сільській раді вже стало доброю традицією вітати з Днем Святого Миколая, новорічними та різдвяними святами маленьких жителів громади, які найбільше потребують уваги, піклування та підтримки.

Сьогодні, 06 грудня, за сприяння сільського голови Віктора Поліщука привітали дітей з Днем Cвятого Миколая, прийдешніми Різдвом Христовим та Новим роком.

На обліку служби у справах дітей Кетрисанівської сільської ради перебуває 150 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей які опинилися у складних життєвих обставинах та дітей, які мають статус постраждалих, внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, дітей, загиблих та зниклих безвісти військовослужбовців. Звичайно, в умовах воєнного стану ми не можемо забезпечити проведення масових заходів, новорічних ранків, тощо. Але ми не маємо права залишити дітлахів без відчуття свята! Тому кожна дитина, із вищевказаних категорій отримала солодкий подарунок та привітання від Кетрисанівської сільської ради.

Дорогі маленькі українці і україночки!

Нехай Миколай принесе до Вашої хатини мир і щастя у родину!

Щоб в житті усе велося і добро щодня лилося.

Щоб від цього дня Миколи жили Ви в добрі й любові.

Щоб не знали ні бід-горя у бурхливім життя морі.

Щоб пишався вами край, а найбільше — Миколай.

Бо він любить всіх, хто в мирі, в згоді, в правді, неспесивий.

І до тих він уночі несе звабні калачі,

Ще й цукерки і цукати, щоб солодко було спати!

Пам’ятайте, дива трапляються, якщо в них вірити!