У Кетрисанівській сільській раді вітали з Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2023 13:07

Сьогодні, 07 грудня, начальник Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович, голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд в режимі онлайн-конференції привітали громади Кіровоградської області з Днем місцевого самоврядування. Вони дякували за те, що місцеве самоврядування продовжує працювати та робити свій вклад у перемогу.

Сільський голова Віктор Поліщук вручив Почесну Грамоту Кіровоградської обласної ради секретарю Кетрисанівської сільської ради Людмилі Олексієнко. Також Грамоту Кіровоградської обласної ради отримав депутат Кетрисанівської сільської ради Василь Зубенко, Подяку Кіровоградської обласної ради оголошено старості Благодатненського старостинського округу Валентині Денисовій.

Після привітань обласним керівництвом Віктор Васильович Поліщук звернувся до присутніх та зазначив, що робота у місцевому самоврядуванні непроста і відповідальна - це щоденні виклики, прийняття складних рішень, особливо в умовах війни. Він побажав усім професійних досягнень і успіхів у громадській роботі, міцного здоров’я, родинного тепла, стійкості і віри в нашу Перемогу.

Почесні Грамоти Кетрисанівської сільської ради отримали:

начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики, захисту довкілля, охорони праці та цивільного захисту Кетрисанівської сільської ради Олександр Іваниця;

начальник фінансового управління Кетрисанівської сільської ради Людмила Нестеренко;

староста Новоградівського старостинського округу Іван Лебединський;

адміністратор відділу “Центр надання адміністративних послуг “Центр Дія” Кетрисанівської сільської ради Марина Утулова.

Грамоти Кетрисанівської сільської ради отримали:

начальник фінансово-господарського відділу апарату Кетрисанівської сільської ради Тетяна Берлін;

староста Буховецького старостинського округу Світлана Дубчак;

адміністратор відділу “Центр надання адміністративних послуг “Центр Дія” Кетрисанівської сільської ради Валентина Маркович;

начальник загального відділу апарату Кетрисанівської сільської ради Ірина Славінська;

адміністратор відділу “Центр надання адміністративних послуг “Центр Дія” Кетрисанівської сільської ради Оксана Чорна;

Подяки Кетрисанівської сільської ради оголошено:

адміністратору відділу “Центр надання адміністративних послуг “Центр Дія” Кетрисанівської сільської ради Любові Банцевич;

фахівцю відділу “Центр надання адміністративних послуг “Центр Дія” Кетрисанівської сільської ради Людмилі Божко;

заступнику начальника відділу земельних ресурсів Кетрисанівської сільської ради Володимиру Остапчуку;

фахівцю відділу “Центр надання адміністративних послуг “Центр Дія” Кетрисанівської сільської ради Ользі Снігур;

старості Федіївського старостинського округу Тетяні Щербатій.