Увага! У Кетрисанівській сільській раді оголошено громадське обговорення по перейменуванню вулиць, провулків та населених пунктів

Дата: 12.12.2023 16:42

Інформуємо про початок проведення громадського обговорення та внесення пропозиції  щодо перейменування вулиць, провулків та населених пунктів Кетрисанівської сільської ради та запрошуємо усіх бажаючих жителів відповідних сіл долучитись до обговорення.

Організатор громадського обговорення – відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики, захисту довкілля, охорони праці та цивільного захисту Кетрисанівської сільської ради.

Громадське обговорення проводиться відповідно  до  Закону України  "Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики  в Україні і деколонізацію топонімії".

Старости відповідних старостинських округів за участі фахівців відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики, захисту довкілля, охорони праці та цивільного захисту та за участі керівництва громади проведуть громадські обговорення з питання перейменування вулиць, провулків та населених пунктів з жителями населених пунктів безпосередньо в населених пунктах, на вулицях і провулках, які пропонуються до перейменування. За результатами проведених зібрань буде складено протоколи громадських обговорень.

Вулиці та провулки, які пропонуються до перейменування:

с. Береславка: вул. Гагаріна вул. Комарова;

с. Благодатне: вул. Мічуріна;

с. Бобринка: вул. Першотравнева;

с. Бредихіне: вул. Гагаріна;

с. Буховецьке вул. Гагаріна, вул. Павлова,

с. Василівка: вул. Леніни Топор,

с. Верхьоінгульське: вул. Гагаріна;

с. Веселівка: вул. Гагаріна;

с. Кетрисанівка: вул. Гагаріна, вул. Комарова, вул. Чехова;

с. Костомарівка вул. Черняєва;

с. Миколо-Бабанка: вул. Бугакова,  вул. Єленіна;

с. Сорочанове: вул. Гагаріна;

с. Степанівка: вул. Гоголя;

с. Тарасівка: вул. 40-річчя Перемоги, вул. Суворова;

с. Червонопілля: пров. Кутузова, вул. Суворова;

с. Новосамара: вул. Самарська,

с. Южне: вул. Южна;

с. Маковіївка: вул. П’ятирічка;

с. Піщане: вул. Булгаківська.

Населені пункти, які пропонуються до перейменування:

с.Апрелівка, с.Апрелівське, с.Майське, с.Новосамара, с.Рощахівка, с.Трудолюбівка, с.Ударне, с.Юр’ївка, с.Южне.