Вітання працівникам енергетичної галузі

Дата: 22.12.2023 07:57

Шановні працівники та ветерани енергетичної галузі!

22 грудня ми відзначаємо День енергетика.

Працювати енергетиком – це означає  присвятити цій сфері своє життя, щодня та щохвилини нести відповідальність за якісне та безперебійне електропостачання, забезпечуючи світлом та теплом наші будинки.

У непростий час повномасштабної війни, коли російська армія обстрілює енергетичну інфраструктуру України, енергетики, незважаючи ні на що, працюють в екстремальних умовах, відновлюючи електрику, вирішуючи найскладніші завдання.

Ваша професія пов’язана з постійним ризиком, часто несе особливу небезпеку, вимагає пильності, великих знань й високих професійних навичок.

Шановні енергетики, висловлюю вам щиру подяку за самовіддану та наполегливу працю, за великі зусилля  та вміння, яких так вимагає праця енергетика. У ваш професійний день бажаю міцного здоров’я,  натхнення, нових досягнень, реалізації всіх планів та задумів, миру та добробуту!

Зі святом! Віримо у Збройні Сили України!

Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук