Вітали енергетиків з професійним святом

Дата: 22.12.2023 13:07

Сьогодні, 22 грудня в Україні відзначають День енергетика.

З нагоди свята до Бобринецького РЕМ завітали Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук та Бобринецький міський голова Леонід Кравченко.

На початку урочистостей працівників підприємства вітали відеороликом, на якому було відображено щоденну працю енергетиків. Їхня робота завжди пов'язана з ризиком, особливо під час війни, а в нашій громаді їм доводиться за різної погоди ремонтувати мережі, щоб у будинках було світло і тепло.

Кетрисанівський сільський голова привітав енергетиків з професійним святом і вручив нагороди.

"Від себе особисто та жителів громади висловлюю велику подяку всім енергетикам. Ви - справжні герої. І своєю працею доводите, що світло завжди переможе темряву", - зазначив Віктор Поліщук.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток паливно-енергетичного комплексу України, високу професійну майстерність нагороджено Почесною Грамотою Кетрисанівської сільської ради - Миколу ПРОЦИКА, начальника Бобринецького району електричних мереж Приватного акціонерного товариства “Кіровоградобленерго”.

Грамотами Кетрисанівської сільської ради нагороджено:

Миколу ДРАЧУКА, водія автотранспортних засобів,

Марину ПІСНУ, техніка з розрахунків,

Віктора РЕДЧЕНКА, майстра виробничої діяльності.

Начальник Бобринецького РЕМ Микола Процик зачитав також привітання від обласного керівництва та озвучив, що з нагоди професійного свята:

Подяку Кіровоградської обласної державної адміністрації оголошено диспетчеру Бобринецького РЕМ Віталію ГАРАНІНУ,

медаллю «За доблесну працю та особистий внесок» нагороджено диспетчера Віктора БРОШЕВАНА,

Почесне звання «Ветеран праці ПрАТ «Кіровоградобленерго» присвоєно контролеру Сергію БУЗЬКУ,

Подяки ПрАТ «Кіровоградобленерго» оголошено Юрію БІЛИКУ, Віктору ГУЛЯЄВУ, Сергію СВЄТЛОВУ, Олександру ЧЕРНИШЕНКУ.