Заступник начальника відділу освіти  Кетрисанівської  сільської  ради

Дата: 14.01.2024 13:17

Заступник начальника відділу освіти  Кетрисанівської  сільської  ради

Богданова Алла Євгенівна

Народилась 25 листопада  1958 року  в смт.  Октябрське  Красногвардійського  району  Кримської  області. У 1974 році  вступила до Новобузького  педагогічного училища  на  відділення початкової  освіти,  яке закінчила  у 1978 році. З  серпня 1978 року  працювала  вчителем  початкових  класів у Бобринецькій  восьмирічній  школі  №1.  У лютому 1983 року переведена на посаду вчителя російської  мови та літератури даної школи. З 1980 до 1985 року навчалася на філологічному факультеті  Кіровоградського педагогічного інституту  імені О.С.Пушкіна та здобула  кваліфікацію «вчитель російської мови та літератури». З березня 1997 року і до 2001 року працювала  заступником голови Бобринецької  районної  державної  адміністрації (соціальний напрямок). З березня 2001 року до 2021 року  працювала директором  КЗ «Бобринецька загальноосвітня школа  I-III ступенів №5. Має педагогічне  звання «Вчитель - методист», спеціаліст вищої категорії, «Відмінник освіти України».  Неодноразово  нагороджена   пам’ятною відзнакою  міської  ради  «Кращий  за професією», «Жінка року». З 2017 року до 2020 року  - депутат міської ради. З 2021 до 2023 роки  перебувала на заслуженому відпочинку.

04 вересня 2023 року призначена на посаду  заступника начальника  відділу освіти  Кетрисанівської сільської  ради.

Має сина та доньку.