З ЮВІЛЕЙНИМ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 15.01.2024 14:49

Сьогодні свій 95-й ювілейний День народження відзначає Віра Яківна Фурт, підопічна відділення стаціонарного догляду для постійного проживання комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Кетрисанівської сільської ради. Щоб привітати ювілярку до неї завітали гості з вітальними словами та подарунками.

Шановна Віро Яківно!

Прийміть щирі вітання від усієї Кетрисанівської громади з таким поважним ювілеєм! 95 років – це вік мудрості і осмислення свого життєвого шляху. Нехай Ваше життя наповнюється радістю від усвідомлення того, скільки важливих справ було зроблено за всі ці роки, і від мудрості та досвіду, які  Ви передали прийдешнім поколінням.  Нехай зозуля накує Вам не менше, аніж сто років життя! Бажаємо мирного неба, міцного здоров’я  та душевного тепла.

З ювілеєм!