Комунікаційна платформа – оперативна співпраця з платниками податків

Дата: 19.01.2024 09:27

Нагадуємо, що в Головному управлінні ДПС у Кіровоградській області функціонує комунікаційна податкова платформа. Саме такий формат співпраці допомагає активізувати комунікацію між податковою службою та представниками інститутів громадського суспільства та бізнес-асоціацій.

Тож, якщо у вас є питання, які потребують оперативного вирішення, надішліть звернення на нашу електронну скриньку: kr.ikc@tax.gov.ua. Провідні фахівці Головного управління ДПС у Кіровоградській області розглянуть ваш запит та нададуть вам відповідь.

За вашим бажанням подальша комунікація відбуватиметься в режимі онлайн чи офлайн.