Спорт нас єднає!

Дата: 21.01.2024 12:50

Спорт нас єднає! Спорт - рушійна сила, яка спрямовує нас РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! Саме під таким гаслом проходять всеукраїнські шкільні ліги у закладах загальної середньої освіти Кетрисанівської територіальної громади. Тому сьогодні у відділі освіти Кетрисанівської сільської ради відбулася інструктивно-методична нарада за участі керівника відділу освіти Кетрисанівської сільської ради Богданової А. Є., учителів фізичного виховання закладів освіти громади та координаційної групи програми "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" у Кетрисанівській ТГ. Розглянули ряд організаційних питань, доповнили свої знання про особливості проведення змагань відповідно до програми та затвердили склад координаційної групи для проведення ІІ (територіального) етапу змагань.