22 січня - День Соборності України

Дата: 22.01.2024 08:03

Шановні жителі громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України!

Це свято відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Саме 22 січня 1919 року, на Софійському майдані Києва, було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Возз’єднання українських земель навічно увійшло в історію України величним національним святом – Днем Соборності України.

Сьогодні День Соборності є надзвичайно актуальним та одним із найважливіших пам’ятних днів для нашої країни. Це нагадування кожному українцю про те, що сила нашої держави – у нашій єдності та соборності українських земель. І як би нині ворог не намагався привласнити чуже, не поступимося йому своєю територією! Бо це наша земля, тут наша правда, і сила, і воля!

Бажаю усім міцного здоров’я, миру, добра, злагоди та сильної віри у гідне майбутнє нашої держави!

Зі святом! Слава Україні!

Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук