Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Кетрисанівської сільської ради

Дата: 31.01.2024 17:01

Сьогодні, 31 січня 2024 року, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Кетрисанівської сільської ради, яке провела секретар сільської ради Людмила Олексієнко. У засіданні прийняли участь 25 членів виконкому, якими  опрацьовано 52 проекти рішень.

На засіданні виконкому звітували:

1) про свою роботу за ІІ півріччя 2023 року капітан поліції Степурський Олег Миколайович – поліцейський офіцер громади сектору взаємодії з громадами відділу превенції Кропивницького районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області;

2) про роботу комунальної установи “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” Кетрисанівської сільської ради за 2023 рік - директор комунальної установи “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг” Кетрисанівської сільської ради Назаренко Марина Григорівна.

Члени виконавчого комітету затвердили:

1) перелік видів громадських робіт на 2024 рік, що мають суспільно корисну спрямованість та відповідають потребам Кетрисанівської сільської територіальної громади;

2) Положення про умови та порядок надання платних соціальних послуг комунальною установою “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” Кетрисанівської сільської ради;

3) тарифи на платні соціальні послуги, які надаються комунальною установою “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” Кетрисанівської сільської ради на 2024 рік;

внесли зміни:

1) до структури комунального підприємства “Кетрисанівське” сільської ради; погодили план надання послуг з централізованого водопостачання комунального підприємства “Кетрисанівське”  Кетрисанівської сільської ради на 2024 рік;

2) до складу опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування), при виконавчому комітеті Кетрисанівської сільської ради.

Одноразову матеріальну допомогу на лікування унаслідок поранення отримали 10 військових на загальну суму 50 000,0 грн, а 10 000,0 грн надано матері загиблого військового, який брав безпосередню участь у бойових діях та забезпечував здійснення заходів національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії, та був зареєстрований і проживав на території Кетрисанівської сільської ради; на лікування у зв’язку з важкими хворобами 8 жителям громади надано 36 000,0 грн.;  надано одноразову грошову  допомогу  в сумі 1 000, 0 грн особі, якій виповнилося  95 років.

Членами виконавчого комітету вирішено надати одноразову грошову допомогу 43 учасникам бойових дій на території інших держав та членам сімей військовослужбовців, які загинули під час проходження військової служби, і фактично проживають на території Кетрисанівської сільської ради, у сумі 1000,0 гривень кожному, на загальну суму 43 000,0  гривень.

8 дітей (з числа внутрішньо переміщених) отримали статус дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, над п’ятьма дітьми, позбавленими батьківського піклування, встановлено опіку/піклування.

Начальником служби у справах дітей Юлією Піц проінформовано про надання повної цивільної дієздатності жительці громади у зв’язку  з народженням нею дитини та записом її матір’ю; затвердження висновків органу опіки та піклування при виконавчому комітеті Кетрисанівської сільської ради про доцільність позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів,  а також про визначення місця проживання дітей.

Також зараховано на квартирний облік двох дітей, позбавлених батьківського піклування.

У різному розглядали питання щодо нарахування земельного податку на території громади, підготовки книг погосподарського обліку за 1944-1949 роки до передавання на постійне зберігання до архівного відділу Кропивницької районної військової адміністрації.

За результатами розгляду з усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.