"Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"

Дата: 07.02.2024 14:01

Спорт - весело, цікаво, драйвово! Спорт - об'єднує, заряджає командним духом!

На базі КЗ "Чарівнянський ліцей" відбулося урочисте відкриття ІІ (територіального) етапу змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги".
Неймовірна дружня атмосфера поглинула кожного учня, кожного вчителя фізичної культури, кожного гостя та організатора заходу.
Товариський матч - максимально показова сторінка заходу. Команди учнів, тренери (вчителі фізичної культури), заступник голови Кетрисанівської сільської ради Гурдиш Д. Ю., депутат Кетрисанівської сільської ради Бичков С. В. та ветеран спорту Піньковський В. В. провели показову гру з волейболу, яка не залишила нікого байдужим, адже грали всі!
"Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" - змагання, які захоплюють з першої секунди! Єднаймося навколо спорту і ми обов'язково РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!